Gerbiami VšĮ Širvintų ligoninės pacientai

2017-09-12

Norime Jus informuoti, kad nuo 2017 m. rugpjūčio 1 d. VšĮ Širvintų ligoninės vaikų ligų gydytoja Raimonda Gulbinavičienė Priėmimo – skubios pagalbos skyriuje, 114 kabinete dirba darbo dienomis nuo 07:30 iki 15:06. Gydytoja teikia ambulatorines konsultacines, stebėjimo bei dienos stacionaro paslaugas vaikams. Dėl registracijos pas gydytoją galite kreiptis į registratūrą, tel. 8 677 55216 arba registruotis internetu adresu: www.sergu.lt Taip pat galite atvykti ir kreiptis į gydytoją nurodytomis darbo valandomis VšĮ Širvintų ligoninės Priėmimo – skubios pagalbos skyriuje.

Nedarbo valandomis ir išeiginių bei švenčių dienomis vaikams skubią pagalbą ir stacionarines paslaugas teikia VU Santaros klinikų Vaikų ligoninė ir/ar VšĮ Ukmergės ligoninė.

Pagarbiai,
VšĮ Širvintų ligoninės administracija