REGISTRATŪRA+370 677 55 216ADRESASVilniaus g. 85, LT-19121, Širvintos

2% parama

 

Gerbiami pacientai, darbuotojai, lankytojai,
skirkite savo 1,2 procento pajamų mokesčio VšĮ Širvintų ligoninei!

Ar jau nusprendėte, kam skirsite 1,2 proc. nuo savo kasmet mokamo pajamų mokesčio

VšĮ Širvintų ligoninė yra ne pelno siekianti organizacija besitikinti Jūsų paramos, todėl kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas gali skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio dalį ligoninei paremti. Kviečiame Jus nebūti abejingus ir prisidėti prie ligoninės ir jos pacientų gerovės kūrimo paremiant ligoninę iki 1,2 proc. pajamų mokesčio dalimi. Taip Jūs prisidėsite prie ligoninės ir gydymo sąlygų gerinimo. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra.

Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Asmuo, pageidaujantis skirti pajamų mokesčio dalį VšĮ Širvintų ligoninei, turi užpildyti FR0512 V2 formą (Valstybinės mokesčių inspekcijos gyvenamosios vietos teritoriniame skyriuje arba per internetinę bankininkystę adresu deklaravimas.vmi.lt). Prašymo blankus galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose arba atsispausdinti.

Tam, kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, siekiant paremti VšĮ Širvintų ligoninę, yra numatyta, kad pateikdamas prašymą, gyventojas pasirinktiems paramos gavėjams gali paskirti sumokėto pajamų mokesčio dalį per laikotarpį, kuris apima vienerius praėjusius metus ir po jų einančius ne daugiau kaip 4 metus, iš viso 5 metus.

Prašymus galima teikti iki einamų metų gegužės 1 d., kuriuos vėliau galima tikslinti iki tų pačių metų rugpjūčio 20 d., pateikiant  kitą tinkamai užpildytą prašymą.

Dėl Jūsų paramos turėsime didesnes galimybes gerinti savo teikiamų paslaugų kokybę, efektyviau užtikrinti pacientų gerovę ir sėkmingai vykdyti savo veiklą. Įsipareigojame, kad Jūsų skirtos lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai.

Visų ligoninėje dirbančių ir besigydančių vardu nuoširdžiai Jums dėkojame ir prašome nepamiršti mūsų ir šiais metais.

Kiekvieno iš Jūsų parama mums labai svarbi. Dėkojame už Jūsų paramą!

Paramos rekvizitai: VšĮ Širvintų ligoninė, Vilniaus g. 85, LT-19121 Širvintos, įstaigos kodas 178298620, Luminor bankas, a.s. LT434010042000030095, banko kodas 40100. Tel. pasiteirauti 8 676 06687.

VšĮ Širvintų ligoninės administracija

 

VšĮ Širvintų ligoninė. 2020 m. Visos teisės saugomos.