GEGUŽĖS 12 – OJI – TARPTAUTINĖ SLAUGYTOJŲ DIENA

2017-05-12
tulpes-1200x750.jpg
„ …Atraskite šaltinį ir atgaivinkite tą, kuris trokšta.
Nusišypsokite, ir šypseną padovanokite tam, kuris jos niekada neturėjo.
Sukaupkite drąsą ir atiduokite ją tai sielai, kuri nemoka kovoti. Sugaukite saulės spindulį ir neškite jį į nakties vidurį.
Paimkit ašarą ir padėkite ant veido tam, kuris niekada neverkė. Papasakokite gyvenimą kaip skambų posmą tam, kuris nesupranta. Atraskite meilę ir pasėkite, kad ji augtų žemėje.
Paimkite kenčiantį už rankos taip, kad jis pajustų – gyvybė grįžta.
Visa tai Jūs darote kasdien, nes tokia Jūsų misija… “

Pranciškus Asyžietis

Gerbiami slaugytojai, slaugytojų padėjėjai,

Nuoširdžiai sveikiname Tarptautinės Slaugytojų dienos proga ir dėkojame Jums už nuoširdumą, profesionalumą, begalinę kantrybę ir atsidavimą savo profesijai.

Būkite sveiki ir laimingi, tegul Jus visada lydi neblėstanti energija bei stiprybė dalijant šypseną, meilę, gerumą visiems, kuriems labai reikia Jūsų pagalbos.

Linkime ir toliau puoselėti  šias vertybes vardan paciento!

Pagarbiai,
VšĮ Širvintų ligoninės administracija

„ …Atraskite šaltinį ir atgaivinkite tą, kuris trokšta.
Nusišypsokite, ir šypseną padovanokite tam, kuris jos niekada neturėjo.
Paimkite kenčiantį už rankos taip, kad jis pajustų – gyvybė grįžta.
Visa tai Jūs darote kasdien, nes tokia Jūsų misija… “

Pranciškus Asyžietis

Gerbiami slaugytojai, slaugytojų padėjėjai,

Linkime ir toliau puoselėti  šias vertybes vardan paciento!

Pagarbiai,
VšĮ Širvintų ligoninės administracija